“Nemám toho človeka rád. Musím ho lepšie spoznať.” A. Lincoln

Prečo teambuilding s Otvorenou Hrou?

Empatia, dôvera, vzťahy – najdôležitejšie faktory tímovej spolupráce a leadershipu.

Spoznanie kolegov – ako rozmýšľajú, aké majú emócie a hodnoty, na čom im v živote záleží, akým štýlom komunikujú, ako sa vieme v tíme čo najlepšie dohodnúť a podať výkon 

Spoznanie seba – ako rozmýšľam, aké mám emócie a hodnoty, ako komunikujem, ako ma vnímajú ostatní, čo viem urobiť, aby som podporil tím

Ako pracujeme

Čo s nami zažijete?

Záleží nám na ľudskom prístupe. Naši klienti sa dokážu posunúť iba vtedy, ak sa s nami cítia dobre, uvoľnene, bezpečne.

Zažijete rôzne pútavé aktivity a hry, ktoré vás úplne pohltia a vtiahnu do deja.

Tieto aktivity spoločne rozoberáme. Nechávame veľa priestoru účastníkom, aby si sami pomenovali, čo si odnášajú a ako by to vedeli použiť v každodennom živote.

Náš tím pozostáva z psychológov a skúsených lektorov, vďaka čomu dokážeme účastníkov efektívne sprevádzať v ich procese zážitku a učenia sa.

Aktivity zamerané na spoluprácu, komunikáciu, dôveru, prekonávanie seba samého a posúvanie hraníc nielen seba, ale aj celého tímu.

Pri každej aktivite môže zažiariť niekto iný, niekde pomôže fyzická šikovnosť či sila, inde logické uvažovanie, či schopnosť presvedčiť a viesť druhých. Účastníci tak prirodzene spoznávajú silné a slabé stránky seba aj kolegov.

Cieľ teambuildingu sa stanovuje po spoločnej konzultácii. Na základe definovaného cieľa teambuildingu vyberáme vhodné aktivity.

Ako to môže vyzerať

O čom to nie je?

Pri TEAMBUILDINGU nejde o to spoločne sa opiť alebo ísť hrať bowling, ale ide o cielenú, odborníkmi sprevádzanú podporu tímovej spolupráce.

Pár tipov z čoho sa dá vyberať

Cesta na Mesiac

[Online teambuilding]

Poletíme na odvrátenú stranu Mesiaca. Cieľom misie je preskúmať odvrátenú stranu Mesiaca a hľadať tam stopy života.

Vďaka moderným technológiám už astronauti nepodliehajú náročným kritériám, nemusia sa trápiť v skafandroch a celú cestu zvládnu z pohodlia domácej stanice.

Kmene 3021

[Online teambuilding]

Je rok 3021. Krajiny a národy zanikli. Technológia funguje len obmedzene. Čo sa udialo a ako svet kedysi vyzeral už hovoria len legendy. 

Národy nahradili malé skupiny preživších, ktoré si vytvorili svoje vlastné presvedčenia, vieru a kultúrnu identitu.

Sú to Kmene 3021.

Teambuilding 4.0

[Outdoor teambuilding]

Vonkajší teambuilding s aktivitami z lanových dráh v kombinácii so zážitkovými aktivitami.

Otestujte svoje fyzické zručnosti, logické myslenie a komunikáciu v tíme. Kto zvládne lanové prekážky, kto vyrieši šifry a kto dokáže viesť tím?

Honba za štiavnickým pokladom

[Dvojdňový teambuilding v Banskej Štiavnici]

V Banskej Štiavnici sa opäť udeľujú kutacie práva, pretože sa rozšírili zvesti o poklade, ktorý leží niekde v hlbinách. O toto právo sa prihlásili viaceré banícke rody, ktoré si takúto príležitosť nemôžu nechať ujsť. Kto prvý nájde poklad?

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je bunker_stvorec.jpg

Bunker – prežijete apokalypsu?

[Teambuilding v atómovom kryte]

V časoch plných nedôvery sa svet prehupol do atómovej skazy.
Vašou jedinou šancou na prežitie je ukrytie sa v protiatómovom kryte.

Podarí sa vám prežiť apokalypsu a následnú atómovú zimu? Zvládnete ponorkovú chorobu a iné nástrahy, ktoré vám toto nehostinné prostredie prinesie?

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je teambuilding_stvorec-2.jpg

Navrhneme vám vlastný teambuilding!

[online – offline – vonku – vnútri]

Povedzte nám, čo vás baví. Ste skôr akčný alebo hĺbavý tím? Máte radšej kreativitu, alebo presnú štruktúru? Radi experimentujete, alebo preferujete “overené klasiky”? Dovoľte nám spoznať vás – a my vám radi pripravíme teambuilding presne pre váš tím.

Zo skúsenosti s nami:

“Absolvovali sme s kolegami Cestu na Mesiac. Ďakujeme Mišovi a Martinovi za skvelý zážitok – komunikácia bola od samého začiatku veľmi príjemná a ústretová. Samotná hra bola zaujímavá, úlohy rozmanité a atmosféra veľmi uvoľnená, tri a pol hodiny zbehlo ako voda. Naším cieľom bolo tentokrát sa hlavne zabaviť a tak sme večer aj poňali. Jednoznačne sme však v tejto aktivite cítili aj priestor ísť viac do hĺbky a zdokonaliť sa v komunikácii, spolupráci a naučiť sa niečo o sebe a svojich kolegoch. Verím, že sa uvidíme na nejakej ďalšej akcii. 🙂 ”

Lenka Zemanová
Manager Regulatory
Global Business Solutions+
Henkel Slovensko, s.r.o

Nečakaj a kontaktuj nás

Zavolaj 0948 126 533 alebo nám napíš

[contact-form-7 id=”113430″ title=”formular pre stranku psychohier”]