Vyberte si z našej ponuky tréningov pre firmy

Komunikačný tréning šitý na mieru vašej spoločnosti

Či už sa rozhodnete pre niekoľkohodinový workshop alebo dlhodobý tréning, pre nás je vždy dôležité, aby bol presne prispôsobený situácii, v ktorej sa aktuálne nachádzate.

Každá firma, každý tím rieši špecifické výzvy a problémy. Preto sa každému klientovi venujeme osobitne a komunikačný tréning pripravujeme podľa jeho aktuálnych potrieb.

Dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie, na ktorom si spoločne prejdeme Vaše predstavy a potreby týkajúce sa komunikačného tréningu.

Moduly

  • Vnútorné nastavenie obchodníka
  • Telefonovanie
  • Zvládanie námietok
  • Efektívne vedenie stretnutia
  • Čítanie reči tela
  • Ako nemanipulovať a nebyť manipulovaný
  • Spolupráca v tíme a predchádzanie konfliktom

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára nižšie alebo na tel. čísle 0948 126 533 a my vám ochotne zodpovieme vaše otázky.

Radi sa s vami nezáväzne stretneme, s cieľom spoznať vašu špecifickú situáciu a z nej vyplývajúce potreby.

Napíšte nám


Spolupracujeme


Referencie

„Mladý tím zo spoločnosti Otvorená hra ma veľmi milo prekvapil svojou profesionalitou, prístupom a inovatívnymi metódami výučby. Bolo to pre mňa a podľa reakcií aj pre celý tím bankových poradcov veľmi prínosné a inšpirujúce stretnutie. Odporúčam ... !“

Ing. Milan Ondrej, riaditeľ odboru marketingu a riadenia regionálnej siete, Privatbanka

„Absolvovanie tréningu od Otvorenej Hry pomohlo nášmu obchodnému tímu sa zamerať na veci, s ktorými sa v každodennej komunikácii s klientmi stretávame, ale ktorým sme nevenovali doteraz až takú pozornosť. Tréningy boli vedené uvoľneným štýlom, zábavnou formou tak, aby sa každý účastník cítil čo najkomfortnejšie s dôrazom na typ našej každodennej práce. Pozitívne hodnotíme skombinovanie teórie s praxou a reálnymi prípadmi. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia po prázdninách.“

Maroš Hajtáš Business Development, Resco.net

„Mám rád otvorenú a priamu komunikáciu. Myslím, že nie je fér hrať sa s emóciami druhého v snahe dosiahnuť svoj cieľ. Nechcem, aby to niekto robil so mnou a ani ja nechcem byť taký voči druhým. Na kurze som sa naučil presnejšie a rýchlejšie zbadať rôzne manipulačné techniky a viem na ne teraz pokojnejšie a účinnejšie reagovať. Páčilo sa mi prirodzené vystupovanie lektorov a ich vysoká profesionalita. Praktické cvičenia boli vynikajúce.“

Ivan Ježík riaditeľ, Voices n.o.

„Osobne ma najviac zaujal interaktívny workshop na tému manipulácia - mal všetko, čo si zaslúžilo môj čas - Kopec dobrých rád, nevtieravé praktické cvičenia a priestor na zamyslenie. Jasná vízia a veľa entuziazmu. Chalanom z Otvorenej hry naozaj fandím.“

Mária Gablíková CEO, Emotion ID

PsychoHRY pre firmy

PsychoHRY predstavujú prepojenie tréningu komunikačných schopností s hraním zábavných psychologických a komunikačných hier. Zažite spolu so svojimi kolegami príjemný a uvoľnený deň alebo večer, počas ktorého sa zároveň aj niečo zaujímavé dozviete.

PsychoHRY trvajú spravidla 3 - 5 hodín. V prípade záujmu organizujeme aj víkendové PsychoHRY. Konkrétny výber aktivít vzniká ná základe vzájomnej komunikácie.

Ak si chcete PsychoHRY osobne vyskúšať, sledujte naše eventy a príďte si s nami zahrať PsychoHRY pre jednotlivcov.

Napíšte nám

Individuálny tréning prispôsobený konkrétnym potrebám jednotlivca

Každý spolupracovník má v oblasti komunikácie svoje silné a slabé stránky. Individuálny tréning umožňuje zamerať sa na konkrétne riešenia problémov, elimináciu slabých stránok, ako aj na ďalší rozvoj silných stránok osvojením si pokročilejších komunikačných schopností.

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára nižšie alebo na tel. čísle 0948 126 533 a my vám ochotne zodpovieme vaše otázky.

Radi sa s vami nezáväzne stretneme, s cieľom spoznať vašu špecifickú situáciu a z nej vyplývajúce potreby.

Napíšte nám