Miesto pre rozvoj tvojich komunikačných schopností

OH-02-1-180x160

Pre jednotlivcov

Poď s nami trénovať svoje schopnosti na PsychoHRY a PsychoTRÉNING

OH-03-1-180x160

Pre firmy

Na mieru šité tréningy a teambuildingy pre potreby vašej spoločnosti

Spolupracujeme

bioderma
Lenovo-Partner-Logo
logo-Resco-motto-RGB-800-1-300x129
privatbanka-300x90
expandeco-logo

Podporili nás

tatra banka 2
ibm logo
[u_testimonial scroll=”1″ animation_delay=”4″][u_testimonial_item title=”Ing. Milan Ondrej, riaditeľ odboru marketingu a riadenia regionálnej siete, Privatbanka”]„Mladý tím zo spoločnosti Otvorená hra ma veľmi milo prekvapil svojou profesionalitou, prístupom a inovatívnymi metódami výučby. Bolo to pre mňa a podľa reakcií aj pre celý tím bankových poradcov veľmi prínosné a inšpirujúce stretnutie. Odporúčam … !“ [/u_testimonial_item][u_testimonial_item title=”Maroš Hajtáš Business Development, Resco.net”]„Absolvovanie tréningu od Otvorenej Hry pomohlo nášmu obchodnému tímu sa zamerať na veci, s ktorými sa v každodennej komunikácii s klientmi stretávame, ale ktorým sme nevenovali doteraz až takú pozornosť. Tréningy boli vedené uvoľneným štýlom, zábavnou formou tak, aby sa každý účastník cítil čo najkomfortnejšie s dôrazom na typ našej každodennej práce. Pozitívne hodnotíme skombinovanie teórie s praxou a reálnymi prípadmi. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutia po prázdninách.“ [/u_testimonial_item][u_testimonial_item title=”Ivan Ježík riaditeľ, Voices n.o.”]„Mám rád otvorenú a priamu komunikáciu. Myslím, že nie je fér hrať sa s emóciami druhého v snahe dosiahnuť svoj cieľ. Nechcem, aby to niekto robil so mnou a ani ja nechcem byť taký voči druhým. Na kurze som sa naučil presnejšie a rýchlejšie zbadať rôzne manipulačné techniky a viem na ne teraz pokojnejšie a účinnejšie reagovať. Páčilo sa mi prirodzené vystupovanie lektorov a ich vysoká profesionalita. Praktické cvičenia boli vynikajúce.“ [/u_testimonial_item][u_testimonial_item title=”Mária Gablíková CEO, Emotion ID”]„Osobne ma najviac zaujal interaktívny workshop na tému manipulácia – mal všetko, čo si zaslúžilo môj čas – Kopec dobrých rád, nevtieravé praktické cvičenia a priestor na zamyslenie. Jasná vízia a veľa entuziazmu. Chalanom z Otvorenej hry naozaj fandím.“ [/u_testimonial_item][u_testimonial_item title=”Katarina Kovanova, Lenovo Slovakia”]„Naše očakávania boli splnené nad mieru. Dobre sme sa pri hraní zabavili, spoznali sme kolegov aj z inej stránky a čo-to sme sa naučili aj o sebe. Ocenujeme flexibilitu lektorov, že tak ľahko dokázali prispôsobiť hry takému veľkému tímu. Navyše sme mali možnosť zlepšiť si svoje komunikačné schopnosti a priučiť sa témam zo sveta psychológie a sebapoznávania. To všetko veselou a hravou formou.“ [/u_testimonial_item][u_testimonial_item title=”Alena Cehulova, NAOS CZECH REPUBLIC s.r.o., NAOS SLOVAKIA s.r.o.”]„Dvojica mladých charizmatických mužov zaujala nase dievčenské publikum hneď na začitaku našho tréningu. A tento záujem umocnil hlavne profesionálný prístup a odbornosť oboch lektorov, ktorí si priateĺským prístupom získali našu doveru.
Vďaka tomu worshop prebehol v priateľskej a otvorenej atmosfére a nikto z nás nemal problém otvorene hovoriť o problémoch, ktore riesime, hlavne ako si vybudovať prirodzený vplyv v pracovnom kolektíve a posilniť sebavedomie a ako sa vyhnúť manipulacii zo strany funkčne výššie postavených kolegov.
Pozitvne hodnotím celý priebeh workshopu, riešili sme aj otázky na telo, nechýbali emócie a výmena názorov medzi účastníčkami aj po workshope.
Bol to užitočne a prjemne strávený deň a dobrá investícia. Otvorená hra nám cez túto aktivitu pomohla lepšie pochopit naše slabé stránky a nastaviť si pravidlá při vzájomnej komunikácie s ostatnými členmi tímu. “ [/u_testimonial_item][u_testimonial_item title=”Ružena Šabo, Špecialista HR SLSP”]„Tím z Otvorenej Hry viedol pre našich zamestnancov interaktívne workshopy na témy: Neverbálna komunikácia a Manipulácia. Ich prístup bol inovatívny, flexibilný a vyvážene kombinovali teóriu, diskusie a zážitkové aktivity. Účastníci si zo stretnutí vždy odnášali konkrétne tipy do praxe. Zástupcovia Otvorenej Hry pôsobia profesionálne a zároveň dokážu vytvoriť neformálnu a autentickú atmosféru, podporujúcu rozvoj mäkkých zručností. Ďakujeme.“ [/u_testimonial_item][/u_testimonial]